sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

12. SINIF

12. Sınıf demek YKS demektir. 11. sınıfın yaz tatilinde eksiklerinizi tamamlamaya başlamalısınız. Böylece okul döneminde test ve deneme çözmeye daha çok zamanınız kalacaktır. Düzenli bir çalışma programı hazırlayıp, kendinize uygun çalışma ortamını hazırlamanız gerekir. Üniversitede gideceğiniz okulu ve bölümü belirlemiş olmak ve bu hedef odaklı ders çalışmak motivasyonunuz açısından önemli olacaktır.

12. SINIF KAYNAK KİTAP SEÇİMİ

Kaynak kitap alırken alan seçimine uygun kitaplar almalısınız. Eşit ağırlık seçen öğrenciler konu anlatımı kitap seçerken görsellerle pekiştirilmiş olan kitapları seçmeleri konuların akılda kalıcı olmasını sağlar. Sınava uygun konuların üzerinde durulmuş olan, öğrencinin dikkatini çekmeyi başaran konu anlatımlı kitapları seçmek yararlı olacaktır. Örnek soru çözümleriyle konu ve soru mantığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Kitapları seçerken mantık - muhakeme yeteneğinizi geliştirecek kitaplar olmasınada dikkat etmelisiniz. Sayısal ağırlıklı dersleri olanlar için ise, konuyu kısa özetli anlatması ve örnek sorularda soru çözüm tekniğinin farklı yollarını göstermesine dikkat edilmelidir.

KONU ANLATIMLI KİTAPLAR

Konu anlatımlı kitaplara 12. sınıf öğrencisi oldukça ihtiyaç duyacaktır. Sınava hazırlanırken eksik konuları tamamlamakta en önemli yardımcınız konu anlatımı kitaplardır. Konu anlatımlı kitap seçerken uygun müfredat, güncel baskı olmasına dikkat ediniz. Konuları özet şeklinde anlatmalı, ağır bir anlatım dili olmamalıdır. Örnek soru çözümleri olması konuyu pekiştirmenizi sağlayacaktır. Kitapaktif sitemizde dilediğiniz konu anlatımlı kitapları dilerseniz set halinde dilerseniz de ayrı ayrı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun konu anlatımlı kitapları kolay filtreleme yöntemiyle kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde vakit kaybetmeden çocuğunuz kitaplarına kavuşabilir. Ödemenizi ister taksit isterseniz de, kapıda ödemeyle alabilirsiniz.

TEST KİTAPLARI

Farklı kaynaklardan test çözmek birçok soru tipini tanımanıza yardımcı olacaktır. Seviyenize göre test kitapları almanız soruları çözdükçe motivasyonunuzu arttıracaktır. Kolaydan zora doğru olan kaynaklardan başlamalısınız. Örnek soru çözümleri olan kitaplar soru mantığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Kitapaktif sitemizde dilediğiniz 12. sınıf test kitaplarını dilerseniz set halinde dilerseniz de ayrı ayrı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun kitapları kolay filtreleme yöntemiyle kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde vakit kaybetmeden çocuğunuz kitaplarına kavuşabilir. Ödemenizi ister taksit isterseniz de, kapıda ödemeyle alabilirsiniz.

DENEMELER

12. sınıfta denemeler yıl sonunda gireceğiniz sınava hazırlanırken son aşamada sizin için büyük önem taşımaktadır. Konulara göre deneme tercih ederseniz eksiklerinizi görmüş olursanız. Karışık denemeleri çözdüğünüzde bütün bir yılın ölçümünü yapabilirsiniz. Denemeyi süreli çözmek gireceğiniz sınavda ve okul sınavlarında da zaman sıkıntısını aşmanızı sağlayacaktır. Seviyenize göre denemeleri belirleyip çözmeniz gerekir. Kitapaktif sitemizde dilediğiniz 12. sınıf denemelerini  dilerseniz set halinde dilerseniz de ayrı ayrı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun kitapları kolay filtreleme yöntemiyle kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde vakit kaybetmeden çocuğunuz kitaplarına kavuşabilir. Ödemenizi ister taksit isterseniz de, kapıda ödemeyle alabilirsiniz.

Devamını Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.