sadsad x
asdasd

Blog Anasayfa » Blog

Öğrencilerin masalarında olmazsa olmaz bir ürün haline gelen fosforlu kalemlerin her geçen gün yeni renkleri üretilmeye devam ediyor. Fosforlu kalem sektöründe büyük bir paya sahip olan Faber Castell yeni ürettiği metalik fosforlu kalem serisi ile renk akımına yeni bir boyut getirdi.

Sizin için çalışan bize 1 dakikanızı ayırır mısınız?

Dünyada son üç ay içinde gelişen korona virüsün ülkemize de sıçramasıyla geleceğimiz için tüm yurtta evden çıkmamamız yönünde çağrılar başladı. Biz ve bizim gibi yayıncılar, ülkemizdeki eğitimin aksamaması için çalışmaya, öğrencilerimizin geleceğine giden yolda onları yalnız bırakmamaya devam ediyoruz.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Haluk Eraksoy: “Koronavirüsler, diğer virüsler gibi, aktivitelerini ancak insan ya da hayvanların canlı hücreleri içinde sürdürebilirler. Virüsler kuru ortamlarda çok kısa bir sürede aktivitelerini yitirirler. Bu nedenle virüslerin nemli olmayan cansız nesnelerin yüzeyinde varlıklarını sürdürmeleri mümkün değildir” dedi. Bir kargonun müşteriye ulaşma süresi en az 24 saattir. Bu nedenle, müşteriye ulaşan kargoların virüs taşıma ihtimali yoktur!

Filozof Atakan lakabıyla anılan Atakan Kayalar sosyal medyada yayılan görüntülerin ardından tüm herkesin gündeminde yer almayı başardı. Hatta en son Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'da Atakan ile ilgili; "Duyduğumuz anda uzmanları aileye sevk ettik ve ihtiyaçlarını öğrendik. Biz bunu testlere tabi tuttuk. Hangi alanlarda desteğe ihtiyacı var. Biz bunu yaparız ama sessizce yaparız." açıklamalarında bulundu

Üniversite sınavında ilk 10 Bin ve daha da altlarda olmayı kim istemez ki? Herkesin hayallerinden birisidir iyi bir sıralama alıp hayal ettiği bölümlerde ve üniversitelerde eğitim almak. Bu hayalin peşinden gidenlere yol gösterici görevini üstlenen Puan Yayınları tam da ihtiyaçlar doğrultusunda kaynak kitaplarını öğrencilerle buluşturdu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.