sayfa içeriği
sadsad x
asdasd
duyuru-popup.png (61 KB)
Hakkımızda

Biz Kimiz?


Eğitim sektörünün öncü markalarından Sınav Eğitim Kurumları’nın 30 yıllık alt yapı ve tecrübesiyle ortaya çıkan www.kitapaktif.com, Türkiye’de ki e-ticaret kitap satış sektörünü daha iyi bir yere taşımak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için kurulmuştur.KitapAktif.com Güvenilir mi?

KitapAktif.com 2016 yılından beri e-ticaret hayatında 10 binlerce sipariş almış ve bu siparişlerin sonucunda 10 binlerce mutlu müşteri kazanmıştır.


Sipariş Verdikten Sonra Süreç Nasıl İşliyor?

1) Siparişin Onaylanması Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik onaylanır. Kapıda ödeme ve havale ile oluşturulan siparişler için teyit alınır. (Müşterinin ilk siparişi ise.)


2) Siparişin Hazırlık Aşaması Gelen siparişler depomuzdan veya fiziksel mağazamız olan Liman Kitap | Kahve’den temin edilir. 5 iş günü içinde temin edemediğimiz ürünler için müşterimizle iletişime geçip siparişin gecikebileceği bilgisini veriyoruz. Müşterimiz siparişini iptal etmek ister ise koşulsuz şartsız iptal ediyoruz ve para iadesini sağlıyoruz. (Aynı gün para iadesi işlemi sağlanır. Banka parayı 1 - 5 iş günü için de hesaba geçirir.)


3) Ürünün Paketlenmesi - Siparişiniz özel kargo kutularımızda kitaplar zarar görmeyecek şekilde paketlenir. - Siparişlerinizin içine küçük hediyeler konulur.


4) Ürünün Kargolanması - Siparişinizdeki ürünlerin temin işlemi tamamlandıktan sonra beklemeden kargoya verilir.


5) Kargo Fiyatları, Kapıda Ödeme İmkanı ve Ücretsiz Kargo - Kargo fiyatlarımız KDV dahil 7,90 TL’dir. - Kapıda ödeme hizmet bedeli KDV dahil 6,90 TL’dir. - 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


6) Her Aşamada Müşteri Bilgilendirmesi Sipariş verildikten sonra “Onaylandı”, “Hazırlanıyor” ve “Kargoya verildi” gibi süreçler hakkında sms veya mail ile bilgilendirme yapılır.Herhangi Bir Sorun Yaşadığımda Size Nasıl Ulaşabilirim?

0850 304 72 56 no’lu kurumsal müşteri hizmetleri numaramızdan,
bilgi@kitapaktif.com müşteri hizmetleri mail adresimizden,
Ayrıca mesai saatleri dışında da bize instagram/kitapaktif hesabımızdan her saat ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz...


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.