sadsad x
asdasd
SY-2021-SB.jpg
 • Yeni Kırtasiye Ürünleri
 • Kırtasiye Setleri
 • Boyalar Ve Boya Ürünleri
 • Çanta
 • Defter Ve Not Kağıtları
 • Dosya Ve Klasörler
 • Kağıt Ürünleri
 • Kalemler Ve Yazı Gereçleri
 • Ofis Malzemeleri
 • Sanatsal Malzemeleri
 • Bant Ve Yapıştırıcı
 • Kalem Kutusu
 • Matara
 • PLAY-DOH 4'Lü Oyun Hamuru Seti
 • Okula Dönüş İndirimleri
 • Okul Defterleri
 • Faber Castell Metalik For-sforlu Kalem
 • GIPTA Fineliner Kalemler
 • STABILO Hayatına Renk Kat
 • Lisanslı LOL Ürünleri

KIRTASİYE ÜRÜNLERİ

Kırtasiye ürünleri hayatımızın bir parçasıdır. Evde, ofiste, okulda sürekli yanımızda bulunurlar. Farklı kalem türleri ile istediğiniz yazıları yazabilir, renkli kalemler ile önemli notlarınızı vurgulayabilir, boya kalemleriyle çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

NOT KAĞITLARI

Rengarenk not kağıtları ile, ofiste önemli notlarınızı yazabilir ve masanıza asabilirsiniz. Evde ders notlarını birbirinden renkli ve kaliteli not kağıtlarına yazarak sürekli gözünüzün önünde durmasını sağlayabilirsiniz. Farklı modelleri ile çocuklarında dikkatini çeken not kağıtları uzun süre yapışkanlı kalabilme özelliği ile sizi asla yarı yolda bırakmaz. Faber castel yapışkanlı not kağıtları sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için özenle yapılmıştır. Kitapaktif sitemizde farklı not kağıtlarını en uygun fiyata ve en hızlı şekilde bulabilirsiniz.

UÇLU KALEMLER

Uçlu kalemler öğrencilerin vazgeçilmezi arasındadır. Kalın gövdeli ince uçlu, ince gövdeli kalın yazımlı birçok uçlu kalem türü bulunmaktadır. Faber Castel uçlu kalemleri sizi sınav dönemlerinde, derste not alırken asla yarı yolda bırakmaz. Kolay kullanımı sayesinde yazıları rahatlıkla yazabilirsiniz. Dilerseniz Scrikss Graph-X 3'lü Set avantajından yararlanabilir, kaleminiz, silginiz ve ucunuzu bir bütün olarak sipariş edebilirsiniz. Daha birçok avantaj için kitapaktif sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

KURŞUN KALEMLER

İlkokul çağının vazgeçilmezi olan, rengarenk, farklı desenli kurşun kalemler her ilkokul çocuğunun hayalidir. Erkekler için arabalı desenler, kızlar için rengarenk süslenmiş kurşun kalemler çocuklara en güzel hediyedir. Dilerseniz tek tek dilersenizde faber castel kurşun kalem setlerini avantajlı fiyatla alabilirsiniz.

SİLGİ

İz bırakmayan, yanlış yazdığınızda uğraştırmadan hemen silen bir silgiyi kim istemez ki. Hem uygun fiyat hem de kaliteli bir silgi bulmak için doğru adresteniz. Kitapaktif sitemizde ister çoklu isterseniz de farklı renkte birçok silgiyi en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde siparişlerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

FİNELİNER (KEÇELİ) KALEMLER

Ofiste not alırken, okulda başlıklar ve maddeler için, evde ders çalışırken kısacası gün içinde birçok yerde fineliner kalemlere ihtiyaç duyarız. İster kalın uçlu isterseniz ince uçlu modelleri bulunmaktadır. Rengarenk kalemlerle defterinizde renkli başlıklar ve maddeler atabilirsiniz. Akmayan ve sağlığınıza dost mürekkebi, kolay tutumu ve uzun süre kullanabilme avantajı ile stabilo keçeli kalemleri deneyebilirsiniz. Uygun fiyata setleri bütçenize dost fineliner kalemler tam size göre. Set halinde istemeyip farklı renklerden tercih etmek istiyorum diyorsanız stabilo kalemleri denemelisiniz. Kitapaktif avantajıyla dilediğiniz kalemleri seçebilirsiniz.

DEFTERLER

Okulda çizgili ya da kareli, sert kapaklı, havalı baskılarıyla öğrencilerin vazgeçilmezi, ofiste not tutmak için kullanışlı planlama defterleri, şiirleriniz ya da anılarınızı yazmak için küçük, sevimli, dış tasarımı ile sizi yansıtan keskin color not defterleri, Faber castelin her boyutta ve her zevke hitap eden resim defterleri, bir şey yazmak için hemen kullanabileceğiniz keskin color blok not defterleri ve daha birçok çeşit ve tasarımıyla sizleri bekliyor.

KALEM KUTUSU

Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz yer kaplamayan taros unick color kalemliklerini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Çok kalemim var ve hepsini yanımda taşımak istiyorum diyenlerdenseniz wia çift gözlü kalemlikler tam size göre demektir. Kolay yıkanabilme özelliğiyle kalemliklerinizi her zaman temiz şekilde kullanabilirsiniz.

ÇANTA

Birbirinden şık, kullanışlı ve değişik tasarımlarıyla can dükkan bez çantaları tam size göre. İster okulda, ister plajda isterseniz gündelik hayatınızda şık tasarımıyla her yere uyum sağlayan, kaliteli kumaşı ile sizi asla yarı yolda bırakmayan bez çantaları Kitapaktif de bulabilirsiniz.

BOYA ÜRÜNLERİ

Boya ürünleri ebeveynler için oldukça önemlidir. Özellikle çocuğunuzun sağlığı için boya ürünlerini alırken iyi araştırma yapmalı ve bilindik, kaliteli markaları tercih etmelisiniz. Sadece çocuklar için deği tabi, resimle ilgilenen, evde hobi olarak boyama ile uğraşan herkes için sağlıklı ve kaliteli ürün bulmak önemlidir.

PASTEL BOYALAR

Özellikle küçük yaş grupları, anasınıfı ve ilkokul öğrencilerinin çok sık kullandığı boya çeşididir. Birçok farklı rengi bulunan pastel boyaların kalitesi ve çocuğunuzun sağlığı için özenle yapılmış boyalar olmalıdır. Pastel boya seçerken, renk pigmentelerinin belirgin olması boyadığınız resmi ya da başka şeyleri soluk göstermek yerine canlı göstermesi önemlidir. Tutuş şeklini kendinize göre seçmelisiniz. Sağlam gövdeleri ile uzun süre kırılmadan kullanmalısınız. BİC VE FABER CASTEL pastel boyaları tam size göre, sağlık açısından güvenilir, canlı renkleriyle sizi yarı yolda bırakmaz.

SULU BOYALAR

Sulu boyalar resimlerinizi boyamak için vazgeçilmezdir. Birçok farklı renk paletleriyle pelikan sulu boya setleri size göre. Uygun fiyat, kaliteli ürün ve sağlığınızı düşünen sulu boya çeşitlerine hızlı kargomuz sayesinde hemen ulaşabilirsiniz.

KURU BOYALAR

Resim çantalarının vazgeçilmezlerinden birisi de kuru boyalardır. Canlı renkleri, kolay kırılmayan uçları kuru boyaların kalitesini arttırır. BİC 18 farklı çeşidiyle kuru kalemleri resim çantanızın vazgeçilmezlerinden biri olacaktır.

GUAJ BOYA

Resme ilgi duyanların, gördükleri her yeri boyamak isteyen birbirinden kaliteli guaj boyaları sitemizde en uygun fiyatla en kalitelisini bulabilirsiniz. Guaj boyalar yağlı olmayan bütün yüzeylerde kullanılabilir. Boyama yapacağınız kağıdın yüzeyi pürüzsüz ve mat olmalıdır. Sulu boyada kullandığınız bütün fırçaları guaj boyalarla da kullanabilirsiniz.

AKRİLİK BOYA

Hobi düşkünlerinin vazgeçilmezi akrilik boyaları seçerken ilk olarak boyayacağınız yüzeyi iyi belirlemelisiniz. Çizim yapacaksanız mutlaka siyah akrilik boyanızın olması gerekir. İnce fırçalar daha temiz bir çizim için önemlidir. Akrilik boyalarla sadece zemin değil kumaşlar üzerinde de kullanabilirsiniz. Karanlıkta parlayan fosforlu akrilik boyalar yaptığınız çalışmaları geceleri de vurgulamak için iyi bir seçenektir. Akrilik boyaları kullanırken suya ihtiyaç yoktur. Direk palete ya da kullanacağınız şeyin üzerine dökmeniz yeterlidir. Fanart 18 renkli akrilik boya setiyle dilediğiniz şeyi birçok farklı renk seçeneği ve hayal gücünüzle yeniden tasarlayabilirsiniz. Hızlı kargo, kolay ödeme seçeneğiyle kitapaktif de dilediğiniz akrilik boya renklerini alabilirsiniz.

YAĞLI BOYA

Tuvallerin vazgeçilmezi yağlı boyalardır. Geçmişten günümüze birçok sanatçının eseri yağlı boyanın canlı renkleri ve kalıcılığı ile bizlere ulaşmıştır. Yağlı boya seçerken uygun fiyata yüksek kaliteli boyalar hem bütçeniz hem de sanat eseriniz için önemlidir. Red apple 12 li yağlı boya setiyle başlangıç olarak uygun fiyata kaliteli eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

PARMAK BOYALAR

Miniklerin vazgeçilmezi parmak boyaların en önemli şartı sağlığa uygun, cilt dostu, egzama gibi alerjik şeylere sebep olmaması en önemlisidir. Birçok farklı parmak boyası çeşidi bulunmaktadır. Farklılıkları, içinde ki kimyasallar, renkler ve kıvamlarının çeşitli olmasıdır. Parmak boyası almadan önce içeriğini çok iyi araştırmalısınız. En önemli konu boyanın dermotolojik testlerden geçmiş olmasıdır. Parmak boyaları çeşidine göre çok kolay yüzeyden çıkanı da vardır, farklı kimyasallar kullanarak çıkanlarında bunun için de iyi bir araştırma yapmanız gerekir.

OFİS İHTİYAÇLARI

Ofis kırtasiye malzemeleri çalışma hayatının vazgeçilmezleri arasındadır. Yapışkanlı not kağıtları, planlama defterleri, ataş ve kıskaçlar, masa setleri, makas, maket bıçağı, zımba ve delgeçler ve daha fazlası kırtasiye ile ilgili aklınıza ne gelirse gelsin kitapaktif sitemizde en uygun fiyata en kaliteli ürünleri, hızlı ve güvenli kargo, kolay ödeme seçeneğiyle bulabilirsiniz.

SANATSAL ÜRÜNLER

Sanatsal ürünler evde hobilerinizle uğraşırken, atölyenizde çalışırken ihtiyaç duyduğunuz ürünlerdir. Sanatsal ürünler, boya fırçaları, taslaklarınız için eskiz defterleri, tombow mono zero çizgili kalem silgileri, maped pergel seti, farklı renklerde seramik oyun hamurları, fatih 12 li set çizim kalemleri, farklı boyutlarda tuvaller ve aklınıza gelecek daha birçok farklı sanatsal ürünler farklı çeşit avantajı ve en uygun fiyatlarla kitapaktif de.

YAPIŞTIRICI BANT

Poster yapıştırırken, ödev yaparken, ofiste önemli yazıları asarken evde ders çalışırken birçok yerde yapıştırıcı bantlara ihtiyaç duyarız. Globox şeffaf bantları astığınız yerde estetik duruşuyla, japon yapıştırıcısıyla kuvvet gereken yerleri yapıştırırken ve daha birçok farklı yapıştırıcı bant türüne kitapaktif sitemizde ulaşabilirsiniz.

 • Kargo Bedava 100 TL Ve Üzeri Alışverişlerde
 • Yeni Ürünler
 • Kampanyalar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.